Youtube’da Tıklanma Rekoru Kıran İlk 5 Video!

1

Merhabalar değerli sosyclub takipçileri youtube son zamanlarda internetin vazgeçilmezlerinden olmaya başladı ,çıkan albümlerden tutun bazı filmlere kadar artık youtube’da bulamayacağınız pek birşey yok.Youtube’a atılan bazı videolar aşırı olarak izlenmeye tabii oluyor bunların sebebi kişisel bir tanımla dünya’da çok iyi reklamlarının yapılması ve bazı sub. mesajlar ile blinç altına işleyip kişiden kişiye yayılmasıdır.

1-)PSY – Gangnam Style (2.459.002.338 – son veriler)

2-) Taylor Swift – Blank Space (1.308.331.277)

3-) Castin Biber – Baby (Justin Bieber) (1.243.623.780)

4-) Katty Perry – Dark House(1.186.204.423)

5-) Taylor Swift –  Shake İt Now (1.176.609.341)

Bu sitenin SEO işlemleri Bora B. tarafından yapılmaktadır..

About Author

Sosyclub kurucusu,yazarı programlama ve sosyal içeriklerle ilgilenen lise öğrencisi,içerik üretmeyi çok seven aynı zamanda sporile haşır neşir olan,bilgisayar başında zaman öldüren şahıs!

1 Yorum

Leave A Reply

Copyrigth 2015 sosyclub.com tüm hakları saklıdır. Kod, haber, resim, röportaj gibi her türlü içeriğinin tüm telif hakları siteniz sosyclub.com’a aittir. sosyclub.com sitesinde yer alan bütün yazılar, materyaller, resimler, ses dosyaları, animasyonlar, videolar, dizayn, tasarım ve düzenlemelerimizin telif hakları 5846 numaralı yasa telif hakları korunmaktadır. Bunlar siteniz sosyclub.com’un yazılı izni olmaksızın ticari olarak herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz. İzinsiz ve kaynak belirtilmeksizin kopyalama ve kullanımı yapılamaz. www.sosyclub.com’daki harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Yayınlanan yazı ve yorumlardan yazarları sorumludur. siteniz sosyclub.com’da hiçbir bildirim yapmadan, herhangi bir zaman değişikliğe gidebilir. Bu sitedeki bilgilerden kaynaklı hataların hiçbirinden sorumlu değildir.
Bumerang - Yazarkafe