Twitter’da Nasıl Fame Olunur?

4

Merhabalar arkadaşlar son zamanlarda herkez sosyal medya fenomeni(feym) olmaya merak sarmış gibi görünüyor bunlar için farklı farklı yöntemler mevcut birtanesi ise takibe takip ( kana kan dişe  diş :) ) diyebiliriz,bazı kişiler bunları yaparken elle yapıyor işkence gibi geliyor insana bizim halmizden anlayan bazı geliştiriciler bizim için JavaScript kodu denilen bazı kod parçacıkları oluşturmuşlar bu kodlar bizlerin tek tuş ile bir onlarca,yüzlerce veya binlerce kişiyi takip etmek diyor bunlarda bize takipçi olarak geliyor

Bu kodlar nasıl çalışır ?

Bu kodlar Mozilla Firefox & Google Chrome tarayıcılarında F12’den açılan araçlardan console denilen kodlarımızı yazabileceğimiz bir pencere ile çalışır,biz bu pencereye istediğimiz kodu gireriz tarayıcımız bizim için istediğimiz kadar kişiyi takip eder,siz ise işinize devam edebilirsiniz..

Kodlararımız Nelerdir ?

İstediğiniz bir profildeki kişileri takip etmeye yarayan kod parçası.

__cnt__ = 0;
jQuery('.stream span.button-text, span.follow-text').each(function (i, ele) {
  ele = jQuery(ele);
  if (ele.css('display') != 'block') {
    console.log('already following:', i);
    return;
  }
  setTimeout(function () {
    ele.click();
  }, __cnt__++ * 500);
});


UNF Nedir ?

Unfollow türkçe ile takibi bırak demektir,biz bu kodu bizim takip ettigimiz ama onların bizi takip etmediği kişileri takip etmeyi bırakmak için kullanırız.Bu kodu sizler için tarayıcının çökmemesi ve stabil olarak unfollow etmesi için hazırladım üzerinde oynama yapmazsanız sorun çıkacağını sanmıyorum…

$(document).ready(function () {
  var sosyclubcom-unf2016 = $(".ProfileCard-content button.follow-button").length;
  var sosyunfollow-kod = 0;
  var takipbirak = setInterval(function () {
    if (sosyunfollow-kod > sosyclubcom-unf2016) {
      clearInterval(takipbirak);
      return
    }
    $(".ProfileCard-content button.follow-button").eq(sosyunfollow-kod).find('span.unfollow-text').trigger("click");
    sosyunfollow-kod++;

  }, 250);
});
Bu sitenin SEO işlemleri Bora B. tarafından yapılmaktadır..

About Author

Sosyclub kurucusu,yazarı programlama ve sosyal içeriklerle ilgilenen lise öğrencisi,içerik üretmeyi çok seven aynı zamanda sporile haşır neşir olan,bilgisayar başında zaman öldüren şahıs!

4 Yorum

 1. Twitterde popüler bir hesaba sahip olduktan sonra alır başınızı gidersiniz. Hem eğlenceli hemde kazançlı, daha ne olsun?

 2. twitter’da fenomen olmaktan çok twitterdan siteye giriş sağlamayı istemekteyim ama yine de faydalı bir bilgi olmuş, kodları not aldım bilgisayarıma teşekkürler hocam :)

Leave A Reply

Copyrigth 2015 sosyclub.com tüm hakları saklıdır. Kod, haber, resim, röportaj gibi her türlü içeriğinin tüm telif hakları siteniz sosyclub.com’a aittir. sosyclub.com sitesinde yer alan bütün yazılar, materyaller, resimler, ses dosyaları, animasyonlar, videolar, dizayn, tasarım ve düzenlemelerimizin telif hakları 5846 numaralı yasa telif hakları korunmaktadır. Bunlar siteniz sosyclub.com’un yazılı izni olmaksızın ticari olarak herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz. İzinsiz ve kaynak belirtilmeksizin kopyalama ve kullanımı yapılamaz. www.sosyclub.com’daki harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Yayınlanan yazı ve yorumlardan yazarları sorumludur. siteniz sosyclub.com’da hiçbir bildirim yapmadan, herhangi bir zaman değişikliğe gidebilir. Bu sitedeki bilgilerden kaynaklı hataların hiçbirinden sorumlu değildir.
Bumerang - Yazarkafe