Twitter Takipçi Hilesi

3

Twitter takipçi hilesi,yapmak için internette twitter takipçi siteleri aramanıza hiç gerek yoktur.Artık sosyal medya’da takipe-takip denilen etik bir yöntem ile binlerce hatta milyonlarca takipçi işlemi yapılabiliyor,biz bunları bazı twitter takipçi hilesi kodları ile yapacağız.Öncelikle şunu belirtmek istiyorum,twitter takipçi hilesi yapmak için,tarayıcımız google chrome veya firefox olmalıdır,çünkü bunlarda gerçekleştirilen bir işlem diyebiliriz.Madde madde anlatırsam daha iyi olur sanırım..

İlk olarak yapacağımız işlem,twitter hesabımıza giriş yapmak olacaktır,giriş yaptıktan sonra istediğiniz t-t işlemleri yapan bir kişinin profiline gelip,takip ettikleri bölümünden aşağıda paylaşacağım kodları F12 yardımı ile çalıştırmanız olacaktır.

Kodlarımız aşağıdadır;


__cnt__ = 0;
jQuery('.stream span.button-text, span.follow-text').each(function (i, ele) {
ele = jQuery(ele);
if (ele.css('display') != 'block') {
console.log('already following:', i);
return;
}
setTimeout(function () {
ele.click();
}, __cnt__++ * 500);
});


Yöntem 2 (spin)

Twitter takipçi hilesi,yapmak için internette twitter takipçi siteleri aramanıza hiç gerek yoktur.Artık sosyal medya’da takipe-takip denilen etik bir yol ile binlerce hem de milyonlarca takipçi işlemi yapılabiliyor,biz bunları kimi twitter takipçi hilesi kodları ile yapacağız.İlk olarak şunu belirtmek istiyorum,twitter takipçi hilesi yapmak için,tarayıcımız google chrome veya firefox olmalıdır,zira bunlarda gerçekleştirilen bir işlem diyebiliriz.Madde madde anlatırsam daha iyi olur sanırım..

Öncelikle yapacağımız işlem,twitter hesabımıza giriş yapmak olacaktır,giriş yaptıktan sonra istediğiniz t-t işlemleri yapan bir kişinin profiline gelip,izledikleri bölümünden aşağıda paylaşacağım kodları F12 yardımı ile çalıştırmanız olacaktır.

Twitter Takipçi Hilesi Kodu

__cnt__ = 0;
jQuery(‘.stream span.button-text, span.follow-text’).each(function (i, ele) {
ele = jQuery(ele);
if (ele.css(‘display’) != ‘block’) {
console.log(‘already following:’, i);
return;
}
setTimeout(function () {
ele.click();
}, __cnt__++ * 500);
});

Bu sitenin SEO işlemleri Bora B. tarafından yapılmaktadır..

About Author

Sosyclub kurucusu,yazarı programlama ve sosyal içeriklerle ilgilenen lise öğrencisi,içerik üretmeyi çok seven aynı zamanda sporile haşır neşir olan,bilgisayar başında zaman öldüren şahıs!

3 Yorum

  1. Bu twitter’da da bütün dalavere işleri dönüyor, bu şekilde takipçi satıp, hesabı satıp, harçlığını çıkaran bir sürü insan var yahu :)

  2. bazen bu hileler işe yarayabiliyor ama bazen işe yaramıyor takipçi hilesi sağlam olmalı ama facebook ta artık olmuyor

Leave A ReplyBumerang - Yazarkafe