Periscope’a Rakip Geliyor!

4

Periscope’a Rakip Geliyor!

Ünlü sosyal paylaşım sitesi,Facebook canlı yayın uygulamasını geliştirmeye başladı,ancak kötü haber ise uygulama öncelikli olarak Amerika Birleşik Devletleri(ABD)’de sınırlı sayıda İPhone kullanıcısı tarafından kullanılacak.

Facebook’un dünya çapında yaklaşık olarak 2 milyar kullanıcısı mevcut,Facebook’un canlı yayın uygulamasını başlatması ,Periscope ve diğer canlı yayın uygulamalarından kitle alması demektir.Facebook’un yeni canlı yayın uygulaması hakkında yayınladığı duyuru ile canlı yayın uygulamasını geniş bir çapta tanıttı!

Uygulamayı Sadece ABD’de Yaşayan İOS Tabanlı Mobil Uygulama Kullananların %5’i Kullanabilecek

Ağustos ayında sundukları açıklamada bu uygulamadan sadece ünlülerin faydalanabileceği belirtirmişti,şimdi ise ABD’de yaşayan İPhone sahiplerinin %5’lik gibi çok küçük bir oranıda yararlanabilecek.

Uygulama Özellikleri

Bu canlı yayın uygulaması sayesinde yayın yapan kullanıcı,kendisini canlı olarak izlemekte olanların isimlerini ve yorumlarını anlık olarak görüntüleyebilecek,yayın bittiğinde otomatik olara tüm kayıtlar zaman tüneline kayıt edilecek,istenilirse zaman tünelinden kaldırılma yapılabilecek istenirse ilerleyen zamanlarda izlenmesi için saklanılabilecek.

Android Cihazlar İçin Nezaman Gelecek?

Facebook,canlı yayın yapma uygulamasının önümüzdeki yıl aktif olacağını belirtti,sebebi tam olarak bilinmeyen bu nedenden dolayı birçok Android cihaz kullanıcısı şikayetlerini dile getiriyor…

 

 

Bu sitenin SEO işlemleri Bora B. tarafından yapılmaktadır..

About Author

Sosyclub kurucusu,yazarı programlama ve sosyal içeriklerle ilgilenen lise öğrencisi,içerik üretmeyi çok seven aynı zamanda sporile haşır neşir olan,bilgisayar başında zaman öldüren şahıs!

4 Yorum

  1. Bu facebookta bir boş durmuyor. Adamlar nerede paranın kokusunu alırsa o piyasaya giriyor. Bu gidişle dünyayı kontrol ederler bunlar :)

  2. bir ara çok kullandım periscope ama bizim Türk’ler bokunu çıkartıyor herşey de oldugu gibi o yüzden sildim mutluyum

Leave A Reply

Bumerang - Yazarkafe