O İlde Ceviz Tane İle Satılıyor!

0

Adilcevaz olarak bilinen hem türkiye hemde ilçe ekonomisine ciddi derecede katkıda bulunan ceviz diyarı olarakta anılan Adilcevaz’ı sizler için araştırdık ve kaleme döküyoruz.

Cevizin tane ağırlığının 18 ile 24 gram arasında değiştiğini belirten Savaş, şöyle konuştu;

Cevizimizin, İçi beyaz, kabuğu ise incedir. Cevizin içi, kabuğundan kolay şekilde ayrılır. Kabuğu pürüzsüz, meyve verimi yüksektir. Cevizimiz hastalıklara karşı dayanıklıdır.Yağ ve protein olarak diğer cevizlerin üstündedir!

Piyasadaki normal cevizlerin kilosu 10 ile 12 liraya satılırken, Adilcevaz cevizi kaliteli olduğu için 25 ile 30 liradan alıcı buluyor.Cevizlerimiz genellikle hediye olarak satın alınıyor!

 

Bu sitenin SEO işlemleri Bora B. tarafından yapılmaktadır..

About Author

Sosyclub kurucusu,yazarı programlama ve sosyal içeriklerle ilgilenen lise öğrencisi,içerik üretmeyi çok seven aynı zamanda sporile haşır neşir olan,bilgisayar başında zaman öldüren şahıs!

Leave A Reply

Copyrigth 2015 sosyclub.com tüm hakları saklıdır. Kod, haber, resim, röportaj gibi her türlü içeriğinin tüm telif hakları siteniz sosyclub.com’a aittir. sosyclub.com sitesinde yer alan bütün yazılar, materyaller, resimler, ses dosyaları, animasyonlar, videolar, dizayn, tasarım ve düzenlemelerimizin telif hakları 5846 numaralı yasa telif hakları korunmaktadır. Bunlar siteniz sosyclub.com’un yazılı izni olmaksızın ticari olarak herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz. İzinsiz ve kaynak belirtilmeksizin kopyalama ve kullanımı yapılamaz. www.sosyclub.com’daki harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Yayınlanan yazı ve yorumlardan yazarları sorumludur. siteniz sosyclub.com’da hiçbir bildirim yapmadan, herhangi bir zaman değişikliğe gidebilir. Bu sitedeki bilgilerden kaynaklı hataların hiçbirinden sorumlu değildir.