MEB:Tüm Sınıflar Kazanım Testleri

0

MEB’in yayınladığı kazanım testleri toplamda 10 milyon indirilmeyi geçti ve her geçen gün artıyor,bunun sebebi sınıvalarda bu içerikler benzeri soruların gelmesi veya öğrenciler için yararlı bir kaynak olmasıdır.Bugün gerçekleşen Temel Eğitimden Orta Öğretime geçiş (TEOG) sınavı öğrencilerinin 1/4’ünü oluşturduğu biliniyor.Konuyu uzatmadan hemen linkleri vereyim.

http://odsgm.meb.gov.tr/kurslar/

Bu sitenin SEO işlemleri Bora B. tarafından yapılmaktadır..

About Author

Sosyclub kurucusu,yazarı programlama ve sosyal içeriklerle ilgilenen lise öğrencisi,içerik üretmeyi çok seven aynı zamanda sporile haşır neşir olan,bilgisayar başında zaman öldüren şahıs!

Leave A Reply

Copyrigth 2015 sosyclub.com tüm hakları saklıdır. Kod, haber, resim, röportaj gibi her türlü içeriğinin tüm telif hakları siteniz sosyclub.com’a aittir. sosyclub.com sitesinde yer alan bütün yazılar, materyaller, resimler, ses dosyaları, animasyonlar, videolar, dizayn, tasarım ve düzenlemelerimizin telif hakları 5846 numaralı yasa telif hakları korunmaktadır. Bunlar siteniz sosyclub.com’un yazılı izni olmaksızın ticari olarak herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz. İzinsiz ve kaynak belirtilmeksizin kopyalama ve kullanımı yapılamaz. www.sosyclub.com’daki harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Yayınlanan yazı ve yorumlardan yazarları sorumludur. siteniz sosyclub.com’da hiçbir bildirim yapmadan, herhangi bir zaman değişikliğe gidebilir. Bu sitedeki bilgilerden kaynaklı hataların hiçbirinden sorumlu değildir.
Bumerang - Yazarkafe