Mark Zuckerberg 2 Ay Babalık İznine Ayrılıyor!

2

Facebook’un kurucusu ve CEO’su olan Mark ZUCKERBERG kızı dünya’ya geldikten  sonra 2 ay babalık iznine ayrılacağını kişisel Facebook profilinde belirtti.

Zuckerberg Facebook profilinde yaptığı açıklamada “Bu çok kişisel bir karar” dedi,aşağıdaki görselden detaylı olarak inceleyebilirsiniz….

ssssss

Bu sitenin SEO işlemleri Bora B. tarafından yapılmaktadır..

About Author

Sosyclub kurucusu,yazarı programlama ve sosyal içeriklerle ilgilenen lise öğrencisi,içerik üretmeyi çok seven aynı zamanda sporile haşır neşir olan,bilgisayar başında zaman öldüren şahıs!

2 Yorum

  1. facebook’un küçük Veliaht’ı geliyor. Köpeğine sayfa açıp milyonluk beğenisi oluyorsa direk Zuckerberg bir profil açar yavrusuna doğduğu an.

Leave A Reply

Copyrigth 2015 sosyclub.com tüm hakları saklıdır. Kod, haber, resim, röportaj gibi her türlü içeriğinin tüm telif hakları siteniz sosyclub.com’a aittir. sosyclub.com sitesinde yer alan bütün yazılar, materyaller, resimler, ses dosyaları, animasyonlar, videolar, dizayn, tasarım ve düzenlemelerimizin telif hakları 5846 numaralı yasa telif hakları korunmaktadır. Bunlar siteniz sosyclub.com’un yazılı izni olmaksızın ticari olarak herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz. İzinsiz ve kaynak belirtilmeksizin kopyalama ve kullanımı yapılamaz. www.sosyclub.com’daki harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Yayınlanan yazı ve yorumlardan yazarları sorumludur. siteniz sosyclub.com’da hiçbir bildirim yapmadan, herhangi bir zaman değişikliğe gidebilir. Bu sitedeki bilgilerden kaynaklı hataların hiçbirinden sorumlu değildir.
Bumerang - Yazarkafe