İnternetten Nasıl Para Kazanılır?

8

İnternetten Nasıl Para Kazanılır? Aramızda birçok kişi internet üzerinden para kazanmak istiyor doğrumudur?Sizler için bu makalemde internnetten para kazanmak için neler yapılabilir,alternatifler nelerdir? Kısa ve Öz olarak anlatacağım,hemen başlayalım.

1-)Blog sitenizi kurarak para kazanın;Bu bölümde dilersek ücretsiz olarak bloglar oluşturabileceğimiz dilersek ise ücretli olarak alanadı alıp blog sitemizi kurabiliriz,blog sitesi açmak için özgün içerik üretmek ve bilgi sahibi olmak çok önemlidir yani;ben günlük olarak özgün içerikler üretirim derseniz,bu iş tam size göre birşeydir,blog sitenizin büyümesi ve size kazanç bırakması için zaman gerekmektedir şıp diye olacak şey değildir yani…

2-)Anket doldurarak para kazanın;Bu yöntemde en kolay taktiklerden birtanesidir internet üzerinde bu tür konularda hizmet veren siteler mevcut,onları inceleyerek ve özenli olarak doldurarak para kazanabilirsiniz.

3-)Makale yazarak para  kazanın;Güzel ve SEO uyumlu yazılar yazabilen birisiyseniz bu yöntem tam size göre diyebiliriz,hiçbir riski yok yaz makaleyi sat en kısa yoldan kazanılan yöntemdir bu şuanda piyasası 100 kelime 1TL’den dönüyor…

4-)Videolar İzleyerek para kazanın;İnternet üzerindeki bazı sponsorlar video izleme başına para veriyorlar onları düzenli izleyerek paralar kazanabilirsiniz.

5-)Youtube ile kazanın;Özgün olarak videolar çekip youtube kanalınıza yükleme yaparsanız ciddi derecede kazançlar elde etmeniz mümkün,bu iş için Google’ın kendi sunduğu Adsense ve QuizGroup Partner en idealleridir.

6-)Post atarak kazanın;Hızlı ve pratik hareket ediyorsanız bu kategori tam size uygun diyebiliriz,bu işinde makale yazarlığı gibi hiçbir riski bulunmamaktadır,sadece kopyala yapıştır yaparak ciddi miktarda paralar kazanabilirsiniz.Bu iş için piyasadaki ücret 100 adet k/y işi 10TL’dir.

Yukarıda sizlere kısa ve öz olarak tüm alternatiflermizi sundum,unutmayalım ki kazanç zaman isteyen birşeydir,sabır ve düzen sizlere çok iyi şeyler kazandıracaktır…

Bu sitenin SEO işlemleri Bora B. tarafından yapılmaktadır..

About Author

Sosyclub kurucusu,yazarı programlama ve sosyal içeriklerle ilgilenen lise öğrencisi,içerik üretmeyi çok seven aynı zamanda sporile haşır neşir olan,bilgisayar başında zaman öldüren şahıs!

8 Yorum

  1. Çiçek gönder on

    Yukarıda anlatılanlara katılıdığım gibi goog adsense den de para kazanbileceğinizi hatırlatmak isterim.Peki bu nasıl olacak şöyle anlatayım biraz website deneyiminiz varsa wp,dle,xoops gibi hazır portal sistemlerini kurup bir site yaparak burda yayınlayacağınız içeriklerle kullanıcılara faydalı bir siteniz olursa google adsense reklamlarını sitenize ekleyerek parada kazana bilirsiniz.

  2. Çok merak ettiğim ve ilgilendiğim bir konuydu, sayenizde kafamda az çok bir şeyler oluştu, kazanmaya başlayalım artık..

  3. bu yazıda belirtilenlerin hepsi para kazandıran yöntemdir, doğrudur ancak ülkemizde bu şekilde kazanılan para ciddi derecede azdır. Çünkü bir siteden para kazanmak için adsense kullanırsın sana vereceği tıklama başı gelirler o kadar azdır ki adam senin 10’da birin hite sahiptir sitesi ingilizcedir senden 10 kat fazla kazanır…

  4. Bence yeni başlayacak arkadaşlar için mükemmel bir makale benim gibi öğrenciler için baya faydalı. teşekkürler.

  5. hiç bilmeyen için en kısa ve en basiti, makale yazıp satmak yada videolar oluşturup sitelere yüklemek youtube gibi.

  6. İnternetten para kazanılır mı? Çok güzel kazanılır evet ama pek çok kişi bu konuyu çok yanlış anlıyor. İnternetten para kazanmak sanıldığı kadar basit değil.

Leave A Reply

Bumerang - Yazarkafe