İnternet Zararlı Mı?

2

İnternet zararlı mı ? Sorusu şuanda ülkemizde hatta dünya’da birçok kişi/kişiler tarafından araştırılıyor;İnternet şuanda her 3 evden 2 sinde bulunan ve bu oran her geçen zamanda artıyor diyebiliriz,İnternetin iyi oldupu gibi kötü yönleride vardır.İnternetin iyi yönlerinden bahsedecek olursak; araştırmalar ,kitaplar,ödevler diyebiliriz,kötü yanlarını ele alacak olursak;hacking,adult,pornografik içerikler başta gelenleridir,yani bu konudan çıkarabileceğimiz konu İnterneti yararlı veya zararlı kullanmak sizin elinizde olan birşeydir.Birdahaki yazımda görüşmek üzere iyi günler :)

 

Bu sitenin SEO işlemleri Bora B. tarafından yapılmaktadır..

About Author

Sosyclub kurucusu,yazarı programlama ve sosyal içeriklerle ilgilenen lise öğrencisi,içerik üretmeyi çok seven aynı zamanda sporile haşır neşir olan,bilgisayar başında zaman öldüren şahıs!

2 Yorum

  1. günümüzde internet kullanımı amacından saptı ve bağımlılık yaratan bir arac haline geldi özellikle çocuklar her şeyini bilgisayar başında halletmeye çalışıyorlar. olumlu yanlarını görerek bilinçli bir şekilde kullanılırsa amacına hizmet etmiş olacak.

Leave A ReplyBumerang - Yazarkafe