Gelir Belgesiz Kredi Veren Bankalar

3

Bankalar, umumi olarak  belgesiz olan kişilere para vermemekte olup bunu mecburi kanuni nedenlerden ötürü yapmaktadır. yasal olarak daha çok  belgesi sıfır kişilerin bankalardan para çekmesinin önü maktu olup beş altı muamele dışında gelir belgesiz saygınlık veren bankalar 2016 senesinde kampanya düzenlemeyeceklerdir. Buna nazaran gelir belgesi sıfır kişilerin tutu karşılığı itibar alabileceği ve itibar çekeceği bugün için mürtefi maaş ile alışveriş edisyon yapmış olması gerekliliği vardır. Bu iki şarttan birisi haricinde hiçbir şekilde gelir belgesiz para çekemeyeceğiniz üzere gelir belgesiz kredi çekebileceğini veya size gelir belgeniz olmadan güven çıkartabileceğini kail kişilere katiyen inanmayınız.

İpotekli ihtiyaç kredilerinde vezneci taşınmazınız üzerine koyduğu ipotek karşılığında size taşınmazınız değerinin %70ine kadar güven vermektedir. Bu rasyo bankanın zorunlu olduğu değil en giysi limitidir. 1 milyon TL mesabesinde bir dairesi olan 50 bin TL güven alabileceği kabil 500 bin TL mesabesinde evi olan birisi 300 bin TL kredi alabilir. Bu baştan aşağı banka inisiyatifinde olup güven çekecek kişinin para notu ve para risk raporu ile esaslı orantılıdır. elan evvel bankacılık çalışmalarında mesele yaşamamış ve bankalar ile daim düzenli problemsiz müteharrik birisinin alacağı saygınlık oranı ile tertipsiz çalışması olan veya bankalar ile daha evvela tek çalışmamış birisinin alacağı güven oranı bir olmaz.

Bir bile belgesini o çağ hazırlatmak var. şayet bankadan güven çekecekseniz her ne kadar etik bilimi olmasa da kanun ve yasalara oranlı olarak bir güven çekme yöntemi daha vardır. Buna göre, itibar çekeceğiniz zaman için 2-3 günlük bir sigorta girişi yaptırarak yüce aylık ile bordro hazırlanması sonrası bankaya yapacağınız güven başvurusunda vezneci eğer saygınlık notunuz mualla ve para riziko raporunuzda son 18 taban ilgili gecikme yoksa talep ettiğiniz kredi tutarı ile geliriniz – iade edebileceğiniz mahiye taksitler arasında mesele olmazsa vezneci size gelir belgeniz olmamasına karşın para verebilir. ancak bunun için nizamlı çalıştığınız bankayı tercih etmeden önce şiddetli para notu ve sorunsuz risk raporu ile bankaya gitmelisiniz.

 

Bu sitenin SEO işlemleri Bora B. tarafından yapılmaktadır..

About Author

Sosyclub kurucusu,yazarı programlama ve sosyal içeriklerle ilgilenen lise öğrencisi,içerik üretmeyi çok seven aynı zamanda sporile haşır neşir olan,bilgisayar başında zaman öldüren şahıs!

3 Yorum

  1. Bir öğrenci olarak araştırdığım bir konuydu, sayenizde konu hakkında bilgim oldu. Yeteri kadar cesaret toplayabilirsem başvurup bir araba alacağım kendime :)

  2. KKB denen bir olay var zaten, eğer bankalara ait bir siciliniz yoksa bankalar size kolay kolay kredi vermez. Havuzdan görüyorlar kim nedir diye, fazlada bulaşmamak lazım bu bankalara.

  3. daha bugün atv de bununla ilgili mağdur olan bir adam gördüm. kredi kartını peynir ekmek gibi dağıtıp insanları borç batağına sokuyorlar hiç hoş degil. bilinçlenmek lazım

Leave A Reply

Bumerang - Yazarkafe