Erkekler Masaj Yaparken Aslında Ne Anlatıyor?

1

Erkekler Masaj Yaparken Aslında Ne Anlatıyor?

Kadın-erkek ilişkileri, çok eski zamanlardan beri araştırılan bir konudur. Özellikle erkeklerin duyguları, kapalı bir kutudan farksız olduğu için onları anlamak daha da zordur. Kadınların anlaşılmaz olduğu söylense de, erkekler hislerini belli etmekten çekindikleri için duygularını çoğu zaman hareketleriyle belli ederler. Hoşlandıkları kadınlara hislerini değişik yollarla anlatmaya çalışırlar. Masaj yapmak, bir kadına dokunmak için bulunacak en güzel bahanelerden biridir. Erkekler için ise ilgini gösterilebileceği en iyi fırsatlardan biri.

Açılamadıkları Kadına Masajla Yaklaşırlar

Erkekler, ilişkilerinde hep ilk adım atan taraftır. Ancak her erkek kadınlara yaklaşma konusunda başarılı olamayabilir. Örneğin işyerinde birlikte çalıştığı çalışma arkadaşına ilgi duyuyor ve bunu söyleyemiyorsa, ağrıyan omuzlarına masaj yapma bahanesiyle ona yaklaşabilir. Bu şekilde başlayan bir arkadaşlık zamanla aşka dönüşebilir. Erkekler, ilgi duymadıkları bir bayanın rahatsızlığıyla alakadar olmazlar. Eğer o kadına karşı hisleri varsa ağrıyan yerlerine masaj yapmayı teklif ederler. Kadın da hiçbir şey hissetmediği erkeğe masaj yapması için izin vermez. Yani masaj yapmak için iki kişinin de buna razı olması gerekir.

Masaj, Cinsel Bölgeleri Uyarıcı Etki Yapar

Bir ilişkide yapılan masaj ise cinsel birliktelik mesajı içerir. Bir erkek masaj yaparken kendisi de tahrik olur. Erkeğin kadına masaj yapması kadın için dinlendirici, rahatlatıcıdır. Akşama kadar işyerinde ya da evde yorulan kadın için bulunmaz bir nimettir. Böyle bir masajdan sonra birlikte olmak çifti daha da mutlu eder.

Bu sitenin SEO işlemleri Bora B. tarafından yapılmaktadır..

About Author

Sosyclub kurucusu,yazarı programlama ve sosyal içeriklerle ilgilenen lise öğrencisi,içerik üretmeyi çok seven aynı zamanda sporile haşır neşir olan,bilgisayar başında zaman öldüren şahıs!

1 Yorum

Leave A Reply

Copyrigth 2015 sosyclub.com tüm hakları saklıdır. Kod, haber, resim, röportaj gibi her türlü içeriğinin tüm telif hakları siteniz sosyclub.com’a aittir. sosyclub.com sitesinde yer alan bütün yazılar, materyaller, resimler, ses dosyaları, animasyonlar, videolar, dizayn, tasarım ve düzenlemelerimizin telif hakları 5846 numaralı yasa telif hakları korunmaktadır. Bunlar siteniz sosyclub.com’un yazılı izni olmaksızın ticari olarak herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz. İzinsiz ve kaynak belirtilmeksizin kopyalama ve kullanımı yapılamaz. www.sosyclub.com’daki harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Yayınlanan yazı ve yorumlardan yazarları sorumludur. siteniz sosyclub.com’da hiçbir bildirim yapmadan, herhangi bir zaman değişikliğe gidebilir. Bu sitedeki bilgilerden kaynaklı hataların hiçbirinden sorumlu değildir.
Bumerang - Yazarkafe