En İyi 5 Ücretsiz HTML5 & CSS3 Admin Panel Temaları

2

Merhabalar,öncelikli olarak webmasterlar için HTML5 & CSS3 admin panel temaları gerçekten çok lazım oluyor,sizler için bu makalemde birçok ücretsiz HTML5 & CSS3 admin panel temasını sunacağım.

HTML5 Nedir ?

HTML Serisinin son sürümüdür,kendisi ile birlikle esnek (responsive) kod yapısınıda getiren HTML5 günümüzde ençok kullanılan web tasarım teknolojilerinden birtanesidir.HTML5’in diğer HTML versiyonlarına göre çok kullanılmasınının bir sebebide çoğu kod sorunlarının çözümlenmiş olmasıdır.

CSS3 Nedir ?

CSS3,CSS serisinin son versiyonu olarak tabir edilir,CSS üçüncü versiyonunda programlama dili haline gelmiştir,CSS3’ü diğer CSS sürümlerinden ayıran iki temel özellik @media ve @font-face’dir.CSS3 & HTML5 birlikte kullanılarak Responsive web siteleri kolaylıkla oluştururabilmektedir.


1-)Admin LTE – Responsive Admin Panel Teması

adminlte

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

İnternet alemindeki en iyi admin panel temalarından birtanesi olan AdminLTE’nin geliştirilmesinde HTML5,CSS3,jQuery ve Less kullanılmıştır.Tüm tarayıcılarda sorunsuz kod yapısının elverişliliğiyle çalışmaktadır.

AdminLTE İndir

2-)Dream – Ücretsiz Boostrap Admin Panel Teması

dream

Dream teması’nın en büyük özelliği Bootsrap ile esnek bir şekilde kodlanıp,tüm tarayıcılarda sorunsuz olarak çalışmasıdır,şuanda 10000’den fazla kişi tarafından kullanılmaktadır.

Dream Admin Panel İndir

3-)AirCraft – Bootsrap Admin Panel Teması

arif

Bu admin panel temasıda internet aleminin “en”lerindendir diyebiliriz,gayet şık ve kullanışlı bir kullanıcı arayüzüne sahip olması ençok kullanılmasının nedenlerinden birtanesi..

AirCraft Admin Panel Teması İndir

4-)Metis – Boostrap Admin Panel Teması

metis

Metis,admin panel teması yine ençok kullanılan temalardan birtanesi olup,bootstrap ile esnek olarak geliştirilmiştir..

Metis Admin Panel Teması İndir

5-)DashGum – HTML5 & CSS3 Admin Panel Teması

dasgum

DashGum admin panel teması HTML ve CSS3’ile responsive olarak dizayn edilmiştir,ençok kullanılan admin panellerden birtanesi denilebilecek derecede özen ile kodlama yapılmıştır.

DashGum Admin Panel Teması İndir

Bu sitenin SEO işlemleri Bora B. tarafından yapılmaktadır..

About Author

Sosyclub kurucusu,yazarı programlama ve sosyal içeriklerle ilgilenen lise öğrencisi,içerik üretmeyi çok seven aynı zamanda sporile haşır neşir olan,bilgisayar başında zaman öldüren şahıs!

2 Yorum

  1. İşime yarayacak şeyler var, ileride bir gün kesin kullanırım. Çok teşekkürler şimdiden paylaşımınız için :)

Leave A ReplyBumerang - Yazarkafe