CEO Nedir ?

1

Merhabalar değerli sosyclub takipçileri,bu makalemizde kısa ve öz olarak CEO’yu sizlere anlatacağım.

İlk olarak CEO Nedir? diye bir başlayalım,CEO kısaca icra kurulu başkanı demektir.

Neler yapar bu CEO?

Yönetim kurulundan aldığı kararları çeşitli stratejiler ile uygulayarak şirketin bugününü ve yarınını detaylı olarak planlayan ve hesap veren kişidir.

CEO’lar hertürlü alternatifi değerlendirme çözümlemeli ve düşünerek doğru bir şekilde uygulamalıdır,çoğumuz CEO kavramını duyunca “PATR10” sanıyor :) ancak zaman kendisi ile birlikte birçok yeni şeyler getiriyor,şirketler çeşitli kısmı amirler tarafından yönetiliyor.

CEO’nun görevlerini inceleyecek olursak;En önemlisi şirkete kar ettirmektir,diğerlerinden bahsedelim;şirketi geliştirmek;şirket’e zarar ettirmemek. Diyebiliriz bunlardan herhangi birtanesi yapılmazsa tüm herşeyden sorumlu olan CEO’dur.

Bu sitenin SEO işlemleri Bora B. tarafından yapılmaktadır..

About Author

Sosyclub kurucusu,yazarı programlama ve sosyal içeriklerle ilgilenen lise öğrencisi,içerik üretmeyi çok seven aynı zamanda sporile haşır neşir olan,bilgisayar başında zaman öldüren şahıs!

1 Yorum

Leave A Reply

Copyrigth 2015 sosyclub.com tüm hakları saklıdır. Kod, haber, resim, röportaj gibi her türlü içeriğinin tüm telif hakları siteniz sosyclub.com’a aittir. sosyclub.com sitesinde yer alan bütün yazılar, materyaller, resimler, ses dosyaları, animasyonlar, videolar, dizayn, tasarım ve düzenlemelerimizin telif hakları 5846 numaralı yasa telif hakları korunmaktadır. Bunlar siteniz sosyclub.com’un yazılı izni olmaksızın ticari olarak herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz. İzinsiz ve kaynak belirtilmeksizin kopyalama ve kullanımı yapılamaz. www.sosyclub.com’daki harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Yayınlanan yazı ve yorumlardan yazarları sorumludur. siteniz sosyclub.com’da hiçbir bildirim yapmadan, herhangi bir zaman değişikliğe gidebilir. Bu sitedeki bilgilerden kaynaklı hataların hiçbirinden sorumlu değildir.
Bumerang - Yazarkafe