Âşık Kişiler Neden Daha Duygusal Olur?

1

Âşık Kişiler Neden Daha Duygusal Olur?

Âşık olmuş olan bir kişi genellikle mantığı ile değil, duyguları ile hareket eden kişi olarak bilinmektedir. Âşık kişiler neden daha duygusal olur sorusu da tam olarak buradan çıkmaktadır. Normalde farklı ve mantıklı tepkiler verebilecek olan bir kişi beyin yapısının farklı çalışmasından ve hormonlarının çok daha yüksek olmasından kaynaklı olarak duygusal davranmaktadır. Mantıklı davranmak istese de elinde olmayan bir sebep ile bir nevi istem dışı düşünceler ile daha çok duygusallaşmaktadır.

Âşık Olan Kişiler Neden Partnetini Kusursuz Görür?

Âşık olan kişiler neden partnerini kusursuz görür sorusunu hemen herkes mantıklı düşünebildiği yani âşık olduğunu hissetmediği zamanlarda kendisine ya da çevresine sormaktadır. Âşık olan kişiler karşısındaki kişileri kusursuz görmektedir çünkü ona olan duygusal bağı onun kusurlarını örtecek ya da hiç görmeyecek kadar güçlüdür. Aradaki sevgi ve saygı ilişkisi ile birlikte doğan bu körlük kimi zaman iyi sonuçlar doğururken kimi zaman da son derece kötü olan sonuçlara sebep olabilmektedir.

Bu sitenin SEO işlemleri Bora B. tarafından yapılmaktadır..

About Author

Sosyclub kurucusu,yazarı programlama ve sosyal içeriklerle ilgilenen lise öğrencisi,içerik üretmeyi çok seven aynı zamanda sporile haşır neşir olan,bilgisayar başında zaman öldüren şahıs!

1 Yorum

Leave A Reply

Copyrigth 2015 sosyclub.com tüm hakları saklıdır. Kod, haber, resim, röportaj gibi her türlü içeriğinin tüm telif hakları siteniz sosyclub.com’a aittir. sosyclub.com sitesinde yer alan bütün yazılar, materyaller, resimler, ses dosyaları, animasyonlar, videolar, dizayn, tasarım ve düzenlemelerimizin telif hakları 5846 numaralı yasa telif hakları korunmaktadır. Bunlar siteniz sosyclub.com’un yazılı izni olmaksızın ticari olarak herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz. İzinsiz ve kaynak belirtilmeksizin kopyalama ve kullanımı yapılamaz. www.sosyclub.com’daki harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Yayınlanan yazı ve yorumlardan yazarları sorumludur. siteniz sosyclub.com’da hiçbir bildirim yapmadan, herhangi bir zaman değişikliğe gidebilir. Bu sitedeki bilgilerden kaynaklı hataların hiçbirinden sorumlu değildir.
Bumerang - Yazarkafe