Aldatan Sevgiliye Geri Dönmeli Mi?

0

Birçok insan ilişkilerinde aldatma veya aldatılma olayını yaşamıştır. Tabi ki iki durum da çok acı verici. Aldatan da en az aldatılan kadar üzülür. Bu durumu öğrenen sevgili ayrılır, ne kadar güzel yaşantılar varsa birden hepsi biter.

Erkekler mi Kadınlar mı Daha Çok Aldatıyor?

Bu sorunun cevabı bundan 10 sene öncesinde erkeklerdi. Ancak şimdilerde bu cevap değişmeye başladı. Artık kızlarında aldattığı gözlemleniyor. Hayat adildir. Aldatmak sadece erkeklere özel bir şey olması zaten çok saçma. Kızlarımızın da gözü açıldı. Yine de erkeklerin aldatma oranı 5 ise kızların ki 3 diyebiliriz.

Severken Aldatma

Anketlere göre aldatan kişilerin çoğu sevgilisine âşık oluyor. Yani seviyor ama aldatmayı da ihmal etmiyor. Bu yüzden aldattığı öğrenilince peşinden koşarlar, pişman oluyorlar.

Aldatanı Affetmeli Mi?

Bunun cevabı kişinin insafına kalmış. Aldatılan erkeğin affetmesi bayanın affetmesinden çok daha düşük ihtimalli oluyor. Bazıları deli gibi seviyorum ama kendime engel olamıyorum diyor.  Bazılarında sevgi ile affetmek doğru, bazılarında ters orantılıdır. Kimisi çok seviyordum bunu kaldıramam diyerek affetmiyor.

Bu sitenin SEO işlemleri Bora B. tarafından yapılmaktadır..

About Author

Sosyclub kurucusu,yazarı programlama ve sosyal içeriklerle ilgilenen lise öğrencisi,içerik üretmeyi çok seven aynı zamanda sporile haşır neşir olan,bilgisayar başında zaman öldüren şahıs!

Leave A ReplyBumerang - Yazarkafe