2015’de En Çok Aranan Kelimeler

4

2015 Yılının son çeyreğindeyiz yaklaşık olarak 1 ay sonra 2016 yılına gireceğiz her sene olduğu gibi  bu sene de adet bozulmadı,sizler için 2015 yılının en çok aranan kelimelerini araştırdık ve yazıya döküyoruz…

Birinci sırada çoğu zamanlar olduğu gibi vazgeçilmez milli tutkumuz olan facebook,youtube ve hotmail aranıyor kelimeler ise ;”Facebook”,”Face”,”hotmail”,”Hotmail Aç”,”Youtube”,”You” başta gelenleri.

İkinci sırada seçimler bulunuyor aranan kelimeler ise “seçim 2015” , “2015 seçim sonuçları “,”mhp seçim”,”seçim anketi”,”akp seçim”

Üçüncü  sırada haberler ve  hava durumu bulunuyor kelimeler ;”haber”,”haberler”,”hava durumu” olarak sıralanıyor.

Dördüncü sıraya bakacak olursak ; Dört büyükler ve maç yayınları aranıyor,en çok aranmaya sahip olan takım Galatasaray olarak belirlendi.Kelimeler ise ; “galatasaray”,”ligtv”,”lig tv”,”kaçak lig tv”,”bedava lig tv izle”,”fb”,”fenerbahçe”,”bjk”,”beşiktaş”,”trabzon spor”,”spor” olarak listeleniyor.

Beşinci sırada ise borsa ve acun reyiz var kelimeleri listeleyecek olursak;”acunn”,”para piyasası”,”dolar”,”dolar kaç tl”,”euro kaç tl”.

Bu sitenin SEO işlemleri Bora B. tarafından yapılmaktadır..

About Author

Sosyclub kurucusu,yazarı programlama ve sosyal içeriklerle ilgilenen lise öğrencisi,içerik üretmeyi çok seven aynı zamanda sporile haşır neşir olan,bilgisayar başında zaman öldüren şahıs!

4 Yorum

  1. seçim sürecinden geçen bir türkiye için normal seçim sonuçlarının ve bu türevde aramaların olması, ancak bir bilgi daha var ki yazıda geçmeyen google’da google’ı arayan tek ülke biziz :)

  2. mustafa kemal on

    iyi gene çok şaşırmadım bizim ülkemizde google google yazanlar var yani bu kelimeler beklendiği gibi

Leave A ReplyBumerang - Yazarkafe